• Posted
  • Read 157 times

Hrvatska : Kosovo jedva 1:0

Gol Domagoja Vide u 74. minuti ponovljene utakmice spasio je u prvom redu Čačića pa Hrvatsku koja je mogla imati dosta problema oko odlaska na svjetsko prvenstvo.

Početna formacija sastava sa Modrićem, Rakitićem i Kovačićem nikada nije polučila rezultat. Nije ni danas. Oni su individualci, treba im više prostora i zato ne znaju igrati kada su sva trojica u igri. Srećom zamijenio ih je i to se odmah odrazilo na igri.

Još da Vrsaljko nauči proći igrača i centrirati, a Badelj jednom iz dva pokušaja točno dodati loptu, moglo bi i biti nešto od Hrvatske reprezentacije.

Hrvatska se cijelo vrijeme mučila sa protivnikom iako ga je u listopadu prošle godina glatko pobijedila s visokih 6:0.

Odluka o nastavku sinoć prekinute utakmice donijeta jutros, pa je za pretpostaviti je da mnogi nisu znali da će se danas odigrati nastavak jer se na maksimirskom stadionu okupilo samo 7000 gledatelja.