• Posted

Levski – Hajduk 1:2

Poveo je Levski golom Serhiua Busa u 69 minuti u kontri nakon Ercegovog promašaja.U 78 minuti trener umjesto Vlašića uvodi Ohanzu koji nakon dvije minute izjednačuje rezultat na 1:1.

Ante Erceg u 86 minuti pogađa za 2:1nakon što je s lijeve strane probio obranu i matirao Mitreva koji je bio najzapaženiji pojedinac u momčadi Levskog.

Hajduk u trećem pretkolu Europske lige igra protiv Brondbyja na Poljudu bez gledatelja!

Hajduk će ostati i bez očekivane zarade i uz to je kažnjen s 55 tisuća eura. Pred praznim Poljudom će igrati zbog skandiranje domaćih navijača-primitivaca "ubij Srbina" za vrijeme utakmice u Dugopolju protiv Levskog. Zbog tog razloga klub je kažnjen s 50.000 eura, a zbog ubacivanja raznih predmeta u teren sa još 5.000 eura.